Floor Manager (k/m) z j. niemieckim lub angielskim

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 5043

Do naszego zespołu w Forum Gdańsk poszukujemy osoby na stanowisko:

Floor Manager z jęz. niemieckim lub angielskim (k/m)
pełny etat, umowa o pracę!

Profesjonalnie obsługujesz klientów oraz odpowiadasz za piętro, którym zarządzasz.

Jakie będą Twoje zadania?
  • przejmujesz odpowiedzialność za zarządzanie personelem oraz asortymentem na powierzonej powierzchni sprzedażowej
  • analizujesz wyniki, obserwujesz rynek, trendy i dzielisz się swoimi spostrzeżeniami
  • jesteś odpowiedzialny/a za motywowanie i coaching swojego zespołu oraz za wysoką jakość obsługi klienta
  • towarzyszysz Country Managerom podczas ich wizyt w sklepie oraz wdrażasz ustalone działania na swoim dziale
Sprawdź, czy do nas pasujesz?
  • masz już kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży odzieżowej
  • jesteś samodzielny/a w podejmowaniu decyzji i bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • potrafisz koordynować pracę podległych pracowników i rozwiązywać ewentualne konflikty
  • swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim (preferowany) lub angielskim
  • znasz zasady VM, obowiązujące w branży odzieżowej
  • mile widziane ukończone studia w zakresie zarządzania
Co zyskasz, pracując z nami?
  • onboarding, szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty
  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w VAN GRAAF
  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą") oraz karty MULTISPORT
  • program poleceń pracowniczych
  • świeże owoce, kawa i herbata
  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • opiekę medyczną w LUX MED
  • dogodną lokalizację miejsca pracy
Zainteresowana/y? Prześlij nam swoje cv!

Aktualizacja: 24.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Van Graaf

k...@vangr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Śródmieście
Targ Sienny 7
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności