Full Stack PHP Developer

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 lutego 2018

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Wymagania:
• umiejętność programowania w PHP i JavaScript
• minimum 3 lata doświadczenia przy programowaniu w PHP
• znajomość HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap
• znajomość jQuery, Ajax, JSON
• znajomość MySQL
• znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• umiejętność pracy w zespole i samodzielność
• wykształcenie informatyczne lub matematyczne/techniczne (również niepełne)
• gotowość do pracy stacjonarnej na pełen etat

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT i SVN,
• znajomość frameworków, np. CakePHP, Symfony,
• znajomość SQL Server.

Obowiązki:
• tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych
• współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu systemów na potrzeby firmy

Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych projektów
• rozwój zawodowy poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT
• świetną, nieformalną atmosferę pracy
• możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
• umowę o pracę

CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesłać na adres e-mail: r...@sunre... Wyświetl e-mail Zabezpieczenie anty-spamowe . W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.

Stocznia Sunreef Yachts bardzo szybko zdobyła międzynarodową sławę jako ceniony konstruktor jachtów. Taki rezultat jest wypadkową kilku czynników, z których najważniejszym jest doświadczony zespół pracowników. Obecnie na sukces marki pracuje 60 pracowników biurowych i niemal 400 pracowników fizycznych. Zespół Sunreef Yachts  tworzą wysoko wyspecjalizowani projektanci zatrudnieni bezpośrednio w firmie, zespół świetnych inżynierów, techników i serwisantów. Wszystkie działy ściśle ze sobą współpracują, aby osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów. Celem całej ekipy jest totalna satysfakcja klienta i jego kompleksowa obsługa.

Sunreef Yachts uczestniczy w najbardziej prestiżowych targach jachtowych na świecie i posiada rozbudowaną siatkę brokerską w krajach jakich jak: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Wielka Brytania, Belgia, Szwajcaria, Belgia, Dania, Niemcy, Chorwacja, Grecja, Turcja, Rosja, Izrael, RPA, USA, Kanada, Panama, Brazylia, Indie, Singapur, Malezja, Tajlandia, Chiny, Australia i kraje Bliskiego Wschodu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Młyniska
Narzędziowców 33
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61228873
  • Data wyróżnienia: 13 lutego 2018
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2018
  • Wyświetleń: 272
  • Wyświetleń na liście: 29 888