Geodeta – Koordynator geodezyjny dla budów drogowych

Ogłoszenie mini
Lębork Geodeta – Koordynator geodezyjny dla budów drogowych Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Geodezja i Kartografia,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy geodezyjnej,
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę,
  • doświadczenie we współpracy z urzędami w zakresie dokumentacji geodezyjnej,
  • znajomość rynku usług geodezyjnych oraz budowlanych,
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania  w środowisku CAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia UAV,
  • posiadanie uprawnień geodezyjnych,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • analiza projektów numerycznych i przygotowanie danych do wykorzystania w systemach sterowania z wykorzystaniem nawigacyjnych systemów satelitarnych (GPS) oraz sprzęcie geodezyjnym,
  • modelowanie geodezyjne 3D dla potrzeb wykorzystania w systemach sterowania maszynami budowlanymi oraz sprzęcie geodezyjnym,
  • obsługa satelitarnych systemów sterowania maszynami budowlanym oraz sprzętu geodezyjnego,
  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej (pozyskiwanie danych geodezyjnych, planowanie przestrzennego, weryfikacja merytoryczna i jakościowa dokumentacji geodezyjnej),
  • tworzenie zestawień zbiorczych na podstawie danych geodezyjnych oraz przeprowadzonych analiz przestrzennych z wykorzystaniem oprogramowania w środowisku CAD,
  • weryfikacja terenowa pozyskiwanych danych geodezyjnych,
  • wizje lokalne, pomiary terenowe, inwentaryzacje, tyczenia.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności,
  • dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy.

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

MIRBUD S.A.

Lokalizacja

Adres
Lębork

Ogłoszenie z portalu

praca.pl