Ogłoszenie nieaktualne

Główna/y Księgowa/y

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Bardzo dobrze prosperująca i stale rozwijająca się firma ENERGOBUD-GDAŃSK sp. z o.o. z siedzibą  w Gdańsku – zajmująca się kompleksowym wykonawstwem robót ogólnobudowlanych i elektroinstalacyjnych, w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Główna/y Księgowa/y
Miejsce pracy: GDAŃSK
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku: rachunkowość, ekonomia, finanse,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym, w tym także doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym w firmach z branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość: pełnej księgowości spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości, PIT, CIT i VAT,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz prawa pracy,
  • znajomość  programów:, Rewizor GT, Gratyfikant GT,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • zaangażowanie, skrupulatność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
 Obowiązki:
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości  i prawem podatkowym,
  • odpowiedzialność za prawidłowe oraz terminowe rozliczanie deklaracji podatkowych (CIT,JPK-VAT itp.),
  • analiza i kontrola dokumentów księgowych,
  • księgowanie zdarzeń gospodarczych,
  • samodzielne prowadzenie kadr, naliczanie płac i składek ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • analiza ofert umów bankowych, kredytowych i ubezpieczeniowych,
  • reprezentowanie firmy przed Urzędami ( US, ZUS, GUS, Sądy itp.),
  • przygotowywanie raportów i analiz według potrzeb
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku na  podstawie umowy o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) za pośrednictwem platformy bądź bezpośrednio na wskazany adres e-mail