Główny księgowy / Główna księgowa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy Salonem Samochodowym oraz Autoryzowanym Serwisem marek tj. Fiat, Jeep, Baic. W związku z rozwojem firmy  do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.

Twój zakres obowiązków :
  • Przejęcie odpowiedzialności za bieżące, poprawne księgowanie dokumentów zgodnie z przepisami,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według zasad określonych ustawą o rachunkowości,
  • Potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Banki),
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Prowadzenie kadr i płac.
Nasze wymagania :
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmach handlowych lub usługowych
  • Wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość)
  • Czynna, biegła znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość, Excel
  • Biegła znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów podatkowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania trafnych decyzji
  • Wysoki poziom odpowiedzialności
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy i czasu pracy
  • Posiadanie uprawnień do samodzielnego prowadzenia ksiąg
To oferujemy :
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
Informacje o firmie
Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe sp.j.
ul. Kartuska 424
80-125 Gdańsk

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Centrum Obsługi Samochodów R. Schewe

k...@schew... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień
Kartuska 424