Główny Księgowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Główny Księgowy Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
- Główny Księgowy z perspektywą objęcia stanowiska managera w firmie księgowej
- świadczenie usług księgowych dla klientów, wsparcie dla załogi w tym zakresie
- kontakty z klientami, a w dalszej perspektywie nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
- współpraca z zespołem Centrali w zakresie wiedzy merytorycznej i usług specjalistycznych
- zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

Wymagania
  1. wykształcenie z zakresu rachunkowości,
  2. mile widziana osoba w trakcie zdobywania kwalifikacji  biegłego rewidenta (wsparcie firmy w zdobywaniu kwalifikacji i możliwość aplikacji) lub w trakcie egzaminu na doradcę podatkowego
  3. osoba o zdolnościach przywódczych, potrafiąca  zarządzać i nadzorować małym zespołem, co obejmuje zatrudnianie nowych pracowników w miarę potrzeb, zrozumienie obecnie  pracujących osób, współpraca z załogą z Centrali itp.
  4. dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  5. znajomość programów księgowych - zwłaszcza Symfonii, będzie dodatkowym atutem
  6. biegłe posługiwanie się  podstawowym oprogramowaniem Office
Oferujemy:
  1. adekwatne i atrakcyjne wynagrodzenie  z możliwością awansu na stanowisko managera
  2. dodatkowe elementy pakietu wynagradzania, które są przedstawiane indywidualnie na spotkaniu z kandydatem
  3. pełne wsparcie  i możliwość rozwoju osobistego dzięki  współpracy ze specjalistami z Centrali, której klienci pochodzą z całego świata;  kontakty z audytorami z Europy i poznawanie prawa  w zakresie finansów i audytu międzynarodowego

Informacje o firmie
Firma księgowa – Nord-Com sp. z o.o.,  z siedzibą w Gdyni, należąca do Grupy Spółek audytorsko-księgowych BW Corporate Services, poszukuje kandydata na stanowisko Głównego Księgowego, z możliwością  awansu po okresie próbnym na stanowisko managera.

Kandydat powinien legitymować się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac, a także posiadać zdolność do kierowania zespołem pracowników zatrudnionych w firmie (poniżej 10 osób). Główny Księgowy jest członkiem zespołu Grupy BW i uzyskuje pełne wsparcie ze strony specjalistów zatrudnionych przez Centralę w przedmiocie świadczonych usług (audyt, księgowość, doradztwo podatkowe i finansowe, kadrowo-płacowe, prawo korporacyjne i  inne usługi komplementarne)

Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych, przez Nord-Com sp. z o.o. ul. Starowiejska 37, 81-363 Gdynia (dalej jako: Administrator) dla potrzeb aktualnej rekrutacji."

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kamila Brzozowska

609994... Wyświetl numer
d...@bwcs.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia
SMS
Wyświetl numer