Gospodyni/gospodarz letniego ogródka z winem

Firma
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się letnim ogródkiem w naszym sklepie z winami na Małym Kacku (Gdynia). Szukamy osoby otwartej i gościnnej - nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wprowadzimy w świat wina. Poszukujemy osoby lubiącej rozmawiać, opowiadać i słuchać.

Zależy nam na współpracy przez cały sezon (czerwiec – wrzesień). Początek pracy: koniec maja.

Praca 3 dni w tygodniu w godzinach: piątek (18 – 22); sobota (14 – 22); niedziela (15 – 21)

Zakres obowiązków:
  • opieka nad gośćmi w letnim ogródku;
  • serwowanie win;
  • doradzanie gościom w wyborze odpowiednich win;
  • mycie i polerowanie kieliszków;
  • dbanie o czystość stolików i zaplecza;
  • rozliczanie płatności;
  • utrzymywanie porządku w sklepie i letnim ogródku;
  • po zakończeniu pracy zabezpieczenie ogródka na noc (wniesienie kilku plastikowych mebli do środka);
  • praca 3 dni w tygodniu w godzinach: piątek (16 – 22); sobota (14 – 22); niedziela (15 – 21);
Wymagania:
  • ciepłe, wesołe i przyjazne nastawienie do świata i ludzi;
  • ciekawość świata i chęć do nauki;
  • znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel;
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • wiedza o winie – mile widziana, ale niekonieczna;
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
  • rozliczenie na podstawie przepracowanych godzin + premia obrotowa,
  • stawkę uzależnioną od doświadczenia - od 28,50 zł brutto za godzinę (netto dla studentów),
  • atrakcyjną lokalizację w Gdyni na Małym Kacku (bliskość przystanku autobusowego i bezpłatny parking)
  • możliwość kontynuowania współpracy po sezonie;
Bardzo prosimy o przesłanie CV lub krótkiego opisu swojego doświadczenia/umiejętności na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 17.05.2024