Gospodyni/Pomoc domowa

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana Gospodyni/Pomoc domowa Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
obserwuj

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
5400
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Pomoc domowa
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Lokalizacja: Gdynia, Wzgórze św. Maksymiliana

Zakres obowiązków:
  • Robienie i/lub zamawianie zakupów (spożywczych i chemia).
  • Przygotowanie obiadu.
  • Dbanie o czystość: odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg.
  • Dbanie o czystość łazienek: mycie wanny, bidetu, zlewu, toalety, oraz sprawdzanie i uzupełnianie zapasów w łazienkach (papier toaletowy, żele do kąpieli, mydło, pasta do zębów).
  • Pranie i prasowanie.
  • Przygotowanie kolacji.
  • Sprzątnięcie kuchni i naczyń po posiłku.
  • Wynoszenie śmieci na koniec dnia pracy.
Godziny pracy:
  • Standardowo od 13:00 do 19:30, od poniedziałku do piątku, z możliwością rozszerzenia godzin pracy podczas naszych wyjazdów lub większych porządków.
Dodatkowe Informacje:
  • Podczas naszych wyjazdów (kilka razy w roku) mile widziane aby wybrana osoba została w domu z naszym 13 letnim synem, dbając o jego posiłki i wykonując dodatkowe prace domowe. Oferujemy za to dodatkowe wynagrodzenie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako pomoc domowa lub gosposia (niekoniecznie zawodowe)
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność i dbałość o szczegóły.
  • Mile widziana dyspozycyjność do pracy w elastycznych godzinach - podczas naszych wyjazdów.
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.
Oferujemy:
  • Stabilne, wieloletnie zatrudnienie.
  • Docenienie pracy w naszym domu.
Informacje o firmie
Dzień dobry,

Poszukujemy solidnej, samodzielnej i zorganizowanej osoby na stanowisko pomocy domowej/gosposi do naszego jednorodzinnego domu w Gdyni znajdującego się na Wzgórzu św. Maksymiliana. Oferujemy stabilne, długookresowe zatrudnienie w wymiarze około 6 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, z możliwością dodatkowych godzin podczas dodatkowych porządków lub/i podczas naszych wyjazdów.

Aktualizacja: 16.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Norbert

g...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana