Ogłoszenie nieaktualne

Grill Master

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Poszukujemy fajnych ludzi na stanowisko kucharza, do nowego lokalu w Gdańsku z kebabem i burgerami. Jeśli chcesz pracować w super miejscu z klimatem i jeszcze lepszą ekipą wyślij nam swoje CV na adres: [ukryte]
Umowa: Zlecenie
Stawka: minimum 27,7 brutto na początek - jeśli masz doświadczenie chętnie damy Ci więcej.

Zakres obowiązków
  • przygotowywanie posiłków
  • obsługa klienta
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
Nasze wymagania
  • rzetelność
  • punktualność
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe posiłki pracownicze
  • karty rabatowe do innych restauracji
  • pracę w pozytywnej atmosferze
  • pełne szkolenie dla osób bez doświadczenia
Jeżeli nie pracowałaś/eś nigdy na kuchni a chcesz, nic straconego. Przeprowadzimy specjalnie dla Ciebie szkolenie na to stanowisko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez aloha company sp. z o . o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.