Handlowiec- pozyskiwanie kontraktów na terenie całej Polski

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Agencje pracy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Przedstawiciel Handlowy - pozyskiwanie kontraktów na terenie całej Polski

Agencja Pracy z Gdańska zatrudni do siedziby firmy handlowca, który posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży usług. Zależy nam na osobie, kreatywnej o nieszablonowym myśleniu. Mile widziana osoba z doświadczeniem.
Wymagana gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez kontakt osobisty i telefoniczny
  • negocjacje handlowe
  • monitorowanie rynku, w tym zbieranie informacji o preferencjach klientów i ofertach konkurencyjnych podmiotów
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w handlu, sprzedaży usług
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • doskonała organizacja pracy
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • kreatywność i wysoki poziom umiejętności sprzedażowych
 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • umowę o pracę po okresie próbnym lub kontrakt B2B
  • stałe wsparcie merytoryczne naszego zespołu
  • narzędzia pracy: samochód firmowy, komputer, telefon
  • ciekawą pracę dającą satysfakcję i możliwości rozwoju