HR Business Partner

Ogłoszenie mini

Firmą

Kogo szukamy?

  • partnera w biznesie, który będzie pomostem pomiędzy sklepem, a centralą;
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku HRBP lub podobnym;
  • masz wyższe wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia lub zarządzanie);
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, organizacji pracy i pracy projektowej;
  • lubisz poświęcać czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych;
  • potrafisz słuchać innych i szukać najlepszych rozwiązań;
  • jesteś na bieżąco z przepisami prawa pracy oraz przepisów ZUS;
  • znajomość programu Workday będzie dodatkowym atutem.

Jakie zadania na Ciebie czekają

  • budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości firmy, dbanie o przestrzeganie zasad etyki biznesu na poziomie sklepu;
  • wspieranie i współpracowanie z kadrą menedżerską  w rozwoju kompetencji pracowników poprzez min. szkolenia, programy rozwojowe, udział w projektach,  planowaniu sukcesji;
  • koordynowanie procesu ocen pracowników w sklepie;
  • zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji w sklepie;
  • udział w procesie rekrutacji oraz dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów;
  • koordynowanie procesu wdrożenia nowego pracownika;
  • dbanie o rozwój relacji pracowniczych oraz budowanie zaangażowania poprzez wspieranie inicjatyw wewnętrznych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na zewnątrz organizacji - udział  w lokalnych wydarzeniach;
  • realizacja procesów kadrowo-płacowych;
  • udział we wdrażaniu polityki zatrudnienia, kosztów personalnych oraz wsparcie procesu budżetowania;
  • raportowanie wskaźników HR, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań.

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • premię za progresję;
  • udział w wynikach i akcjonariat;
  • fundusz mieszkaniowy;
  • dofinansowanie do termomodernizacji;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;
  • kafeteria benefitów MyBenefit;
  • rabat na zakupy;
  • telefon służbowy.

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Rumia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl