Ogłoszenie nieaktualne

HR Business Partner

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 14000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
BHP,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 59/05/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
HR Bussines Partner
Miejsce pracy: Rumia
Nr ref: 59/05/2024/PB

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Benefity: siłownia w biurze, opieka medyczna, spotkania integracyjne, parking pracowniczy, dofinansowanie nauki języków.
  • Dużą samodzielność
  • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Zakres zadań:
  • Nadzorowanie i koordynowanie obszaru HR firmy
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, szkoleniowymi i rozwojowymi;
  • Koordynowanie procesów wdrożenia nowych pracowników
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju HR;
  • Inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie;
  • Działania z obszaru Employer Brandingu;
  • Dostarczanie rozwiązań z obszaru HR, wspierające cele biznesowe,
  • Przygotowywanie raportów i analiz, monitorowanie i raportowanie wskaźników HR, analiza danych związanych z HR w celu optymalizacji działań;
  • Skuteczne rozwiązywanie konfliktów i problemów kadrowych
  • Tworzenie kultury organizacyjnej opartej na partnerstwie oraz rozwoju

Kryteria rekrutacji:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze HR
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)
  • Znajomość prawa pracy oraz innych regulacji związanych z obszarem HR
  • Nastawienie na realizację celów i zadaniowe podejście do pracy
  • Przedsiębiorczość, pomysłowość, umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i budowania relacji opartych na zaufaniu w różnorodnym środowisku pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

Aktualizacja: 22.07.2024