Hydraulik - Ciepłownik - Dział Inwestycyjno Eksploatacyjny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

ROZMOWY REKRUTACYJNE PROWADZONE SĄ NA BIEŻĄCO - MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OD ZARAZ

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania,
  • eksploatacja i konserwacja, usuwanie awarii, modernizacje urządzeń i instalacji w kotłowniach gazowych, węzłach ciepłowniczych, stacjach uzdatniania wody,
  • wykonywanie robót przy wymianie odcinków sieci ciepłowniczych, usuwanie awarii na sieciach ciepłowniczych i wodociągowych, wymiana zasuw lub hydrantów,
  • końcowy montaż zlewozmywaków, kabin prysznicowych, toalet i innych urządzeń sanitarnych.

Poszukujemy osób które posiadają wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

Osobom bez doświadczenia zawodowego, dajemy możliwość rozwoju i zdobycie dodatkowych uprawnień wśród wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Czego możesz oczekiwać od nas:
  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę- pierwsza umowa na czas określony 3 m-ce,
  • praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 07:00 do 19:00 lub 19:00 do 07:00,
  • benefitów pracowniczych takich jak:
  • dodatek za wysługę lat,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport),
  • ciekawej pracy w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.