Hydraulik

Ogłoszenie mini

Hydraulik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Doświadczenie w instalacji i naprawie układów hydraulicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych zadaniach.

Opis stanowiska

  • Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach.
  • Testowanie i sprawdzanie poprawności działania zainstalowanych systemów hydraulicznych.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług hydraulicznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy).
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc.
  • Darmowy dojazd z Elbląga.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN).

Aktualizacja: 05.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, Tarcice 6

Ogłoszenie z portalu

praca.pl