Idealna praca dla studenta! Elastyczny grafik! Pra

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Marzysz o elastycznym grafiku dopasowanym do Twoich potrzeb? Chcesz rozwijać się w nowoczesnym biurze i w przyjaznej atmosferze? To miejsce jest dla Ciebie!
️ Czy jesteś uzależniony/a od seriali tak samo jak my? Nie pozwól, żebyś to tylko ty spędzał/a godziny na oglądaniu ulubionych seriali!
Dołącz do Zespołu Konsultantów ds. Rozmów z Klientami i przekonaj klientów, że Twoja oferta jest równie wciągająca co ostatni sezon ich ulubionego serialu!
lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie

Co zyskasz?
Gwarantowaną stawkę 27,70 zł/h brutto
Bogaty system premiowy - więcej rozmów, więcej zarobisz!
Płatne szkolenie stanowiskowe - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!
Przyjazne warunki pracy w zespole młodych i pełnych energii osób

Twoje zadania:
kontakt telefoniczny z klientami w celu przedłużania umów,
pomoc w dopasowaniu oferty do potrzeb klienta,
udzielanie informacji na temat dostępnych produktów.

Czego oczekujemy?
dyspozycyjności min. 120h w miesiącu
biegłej znajomości obsługi komputera
komunikatywności oraz zaangażowania

Nie potrzebujesz doświadczenia, aby do nas dołączyć! Jeśli jesteś pełen energii, chęci do nauki i gotowy na nowe wyzwania - to jesteśmy właśnie dla Ciebie!

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy, wyślij CV już teraz! Szczegółowe informacje pod numerem: 574575... Wyświetl numer .
Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl”.
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)