Informatyk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa Informatyk Umowa o pracę
obserwuj

Informatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko informatyka.

Zakres obowiązków:
  1. Obsługa serwisowa i wsparcie użytkowników w zagadnieniach IT.
  2. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników (również w zakresie obsługi systemów klasy ERP czy HIS).
  3. Konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania (również systemów klasy ERP czy HIS).
  4. Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
    Realizacja zadań administracyjnych oraz monitorowanie i analiza wydajności systemów.
Wymagania:
  1. Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe - informatyczne.
  2. Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  3. Znajomość systemów Windows (7, 10, 11), Windows Server (2016, 2019, 2022).
  4. Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem bazą danych MS SQL – mile widziana.
  5. Znajomość zagadnień związanych z budową, modernizacją oraz naprawą komputerów PC.
  6. Umiejętności w zakresie samodzielnej administracji, konfiguracji i wdrażania oprogramowania.
  7. Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (sieć LAN/WAN)
  8. Znajomość zagadnień systemów typu ERP, HIS, PACS – mile widziana
  9. Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  1. Dobowa norma czasu pracy 7:35;
  2. Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, zapomogi losowe, świadczenia świąteczne oraz dofinansowanie do rekreacji sportowej w formie kart sportowych;
  3. Stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia;
  4. Dogodna lokalizacja;
  5. Możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres r...@7szmw.pl Wyświetl e-mail

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Informatyk".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.