Inspektor Apteka szpitalna WCO Zespół Farmacji Szpitalnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: D1.110.29.2024

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor – Apteka szpitalna WCO – Zespół Farmacji Szpitalnej

Miejsce pracy – Gdańsk, Al. Zwycięstwa 31/32

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Możliwość zakupu pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na badania profilaktyczne
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Prowadzenie ewidencji przychodu i rozchodu produktów leczniczych i  wyrobów medycznych w systemie informatycznym
  • Sporządzanie i wysyłanie zamówień wysyłanych przez dostawców oraz ich bieżąca weryfikacja
  • Sporządzanie i aktualizacja bieżących stanów listy środków magazynowych
  • Monitorowanie realizacji umów przetargowych
  • Badanie rynku pod względem dostępnego asortymentu wyrobów medycznych oraz cen
  • Sporządzanie raportów i analiz
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane osoby z wykształceniem w obszarze finansów, zarządzania lub logistyki
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną (przez przycisk „Aplikuj” dostępny na stronie www.copernicus.gda.pl/ogloszenia/kariera)

Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).