Ogłoszenie nieaktualne

Inspektor ds. płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora ds. płac.

Zakres obowiązków:
  1. Naliczanie wynagrodzeń i pozostałych świadczeń – sporządzanie list płac zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów;
  2. Wyliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, ekwiwalentów, odpraw i innych składników wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  3. Rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  4. Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu;
  5. Prowadzenie kartotek zarobkowych, podatkowych, ubezpieczeniowych;
  6. Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT) oraz rozliczeniowych ZUS w programie Płatnik;
  7. Tworzenie dokumentacji dla byłych pracowników w tym ZUS – ERp7;
  8. Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz;
  9. Współpraca z komórkami merytorycznymi Szpitala.
Wymagania:
  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziane doświadczenie w branży medycznej.
  2. Praktyczna znajomość przepisów z zakresu wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i podatkowych;
  3. Samodzielność, sumienność, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  4. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Exel);
  5. Umiejętność pracy w zespole;
  6. Dyskrecja.
Oferujemy:
  1. Dobowa norma czasu pracy 7:35;
  2. Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, zapomogi losowe, świadczenia świąteczne oraz dofinansowanie do rekreacji sportowej w formie kart sportowych;
  3. Stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia;
  4. Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
  5. Dogodna lokalizacja;
  6. Możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Inspektor ds. płac".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 17.06.2024