Inspektor ds. Technicznych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z dostawcami usług dla Centrum Dystrybucyjnego (naprawy, utrzymanie obiektu, przeglądy),
  • Samodzielne wykonywanie drobnych napraw na terenie biura i magazynu, także wózków widłowych,
  • Współpraca z UDT w zakresie eksploatacji wózków wysokiego składu.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w związku z utrzymaniem obiektu i wózków widłowych,
  • Ewidencja kosztów związanych z naprawami wyposażenia i budynków,
  • Odpowiedzialność za zakupy dla magazynu - części do wózków, drobny sprzęt dla magazynu, środki czystości.

Czego oczekujemy:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu – warunek konieczny,
  • aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, skuteczność w działaniu i dyspozycyjność.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Eurocash (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr133, poz. 883)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Eurocash

k...@euroc... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Stogi
Kontenerowa 21