Inspektor Kontroli Jakości ds. Odbiorów Kadłubowych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • znajomość zagadnień z dziedziny konstrukcji kadłuba, prefabrykacji sekcji płaskich i przestrzennych, zbrojeń rurarskich, prób szczelności;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • znajomość przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych i egzekwowanie zgodności wykonania z wymaganiami w poszczególnych fazach procesu produkcyjnego w czasie odbiorów międzyoperacyjnych;
  • umiejętność funkcjonowania w środowisku pracy zgodnym z wymaganiami ISO 9001:2015.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość branży;
  • posiadanie certyfikatu kompetencji z zakresu badań wizualnych stopnia 2 (VT2);
  • znajomość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach Publikacji AQAP 2110:2016 oraz WSK.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i wymagań Armatora;
  • współpraca z Armatorami i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w zakresie odbiorów i oceny jakości oraz wykonywanych badań;
  • dokonywanie oceny parametrów jakościowych wyrobów na różnych etapach procesu produkcji podstawowej i ich zdawanie do klientów zewnętrznych;
  • współpraca z Technologiem, Konstruktorem oraz Towarzystwem Klasyfikacyjnym i Armatorem, w zakresie tworzenia planów kontroli i pomiarów wyrobów;
  • prowadzenie analiz skuteczności odbiorów na podstawie zrealizowanych zgłoszeń, aplikacji wraz z analizą jakości popartą kartami braków i reklamacji;
  • monitorowanie wskaźników skuteczności odbiorów i badań, przeprowadzanie kontroli inspekcyjnych dla potwierdzenia zgodności przebiegu procesu z wymaganiami;
  • współpraca z Biurem Realizacji Projektów w zakresie potwierdzania stanu zaawansowania odbiorów i jakości wykonania;
  • wystawianie kart braków w procesie produkcji;
  • opiniowanie aktów reklamacyjnych dla potrzeb serwisu gwarancyjnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • dofinansowanie do programu MultiSport;
  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;
  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;
  • możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku,
  • dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci,
  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Remontowa Shipbuilding S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika

Profil pracodawcy

REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. jest firmą z długoletnią tradycją. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim doświadczeniu oraz profesjonalizmowi naszych pracowników.

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl