Inspektor Kontroli Jakości

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne.
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży.
  • Znajomość konstrukcji i testowania kadłubów, rur itp.
  • Komunikatywny angielski.
  • Znajomość regulacji i umiejętność pracy zgodnie z ISO 9001:2015.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży.
  • Certyfikat VT2 z badań wizualnych.
  • Znajomość specyfikacji AQAP 2110:2016 oraz WSK.

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i wymagań dotyczących projektu.
  • Współpraca z klientami i instytucjami nadzorującymi w kwestiach jakości i testów.
  • Ocena jakości produktów oraz raportowanie.
  • Wspólne tworzenie planów kontroli i pomiarów z zespołem.
  • Prowadzenie analiz związanych z procesem odbioru i jakości.
  • Nadzór nad wskaźnikami jakości i przeprowadzanie kontroli.
  • Współpraca w zakresie postępów projektu z odpowiednimi działami.
  • Wystawianie dokumentów o brakach w produkcji i przeglądanie reklamacji.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport.
  • Współpracę z wiodącymi firmami w branży.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, szkolenia, kursy i konferencje.

Aktualizacja: 05.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl