Inspektor spawalnictwa IWI

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Przeprowadzanie inspekcji zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
  • Sporządzanie protokołów oraz raportowanie w systemie Mips
  • Odbiór elementów spawanych zgodnie z normami jakościowymi i wymaganiami projektowymi
  • Kontrola procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami zakładowymi
  • Weryfikacja dokumentacji spawalniczej
  • Nadzór nad pracami spawalniczymi i dokumentacją
Nasze wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora spawalnictwa.
  • Certyfikat międzynarodowego Inspektor Spawalnik IWI
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz weryfikacji dokumentacji technicznej.
  • Znajomości i obsługa pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość AutoCad, Mips
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
To oferujemy
  • Umowa o prace Norweska
  • Praca w systemie rotacyjnym 14-14
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Pełne wyżywienie
  • Transport
  • Firma ma podpisane porozumienie z norweskimi związkami zawodowymi
  • Stabilna pracę na długoterminowym projekcie międzynarodowym
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Środki ochrony osobistej
  • Pomoc w wszelkich formalnościach
Informacje o firmie
WNS Pomorze jest wiodącą firmą inżynieryjną, specjalizującą się w produkcji rurociągów, konstrukcji stalowych oraz zbiorników ciśnieniowych. Świadczymy również usługi w zakresie badań NDT, PWHT, szkolenia personelu spawalniczego oraz tworzeniu technologii. Działamy w obszarach przemysłu petrochemicznego, gazowego, oil & gas oraz nuklearnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WNS Pomorze sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.