Inspektor/Specjalista ds. Statystyki, Rozliczeń i Dokumentacji

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Inspektor/Specjalista ds. Statystyki, Rozliczeń i Dokumentacji Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: D1.110.48.2024

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy – Al. Jana Pawła II, Gdańsk

Oferujemy:

•    Umowę o pracę (praca w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku)
•    Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
•    Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
•    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
•    Zniżki na badania profilaktyczne
•    Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i  zewnętrznych
•    Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

Podstawowe zadania na stanowisku:
•    Kodowanie/weryfikacja/poprawa błędnych świadczeń realizowanych w ramach umów z POW NFZ.
•    Wpisywanie procedur i wycena wg cennika procedur wykonanych pacjentom z Unii.
•    Kontakt z komórkami medycznymi Spółki w celu wyjaśniania wątpliwości wynikających z błędnie wypełnionej dokumentacji lub też w innych sytuacjach problemowych.
•    Bieżące monitorowanie regulacji prawnych dotyczących rozliczania świadczeń.
•    Wykonywanie zestawień i raportów.

Wymagania:
•    Wykształcenie średnie
•    Biegła obsługa MS Excel oraz bardzo dobra znajomość pozostałych programów pakietu MS Office
•    Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, komunikatywność, terminowość
•    Znajomość przepisów prawnych - Zarządzenia Prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: leczenie szpitalne oraz leczenie szpitalne – świadczenia wysokospecjalistyczne, Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego -będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji, Zarządzenia Prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna, Zarządzenia Prezesa NFZ w sprawie warunków umów o udzielanie onkologicznych świadczeń kompleksowych
•    Doświadczenie w służbie zdrowia

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną przez formularz rekrutacyjny APLIKUJ DO NAS, dostępny w ogłoszeniu na stronie www Spółki, zakładka ogłoszenia/kariera.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).