Ogłoszenie nieaktualne

Instalator Teletechnik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma TELŁĄCZ Radosław Markiewicz działająca od wielu lat na rynku Polskim poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko :
INSTALATOR TELETECHNIK
Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B;
- obsługa elektronarzędzi;
- obsługa podstawowych mierników elektrycznych ;
Mile widziane:
- wykształcenie techniczne z zakresu : elektronika, telekomunikacja , informatyka, elektryka
- znajomość budynkowych systemów niskoprądowych CCTV, SSWiN, KD, SSP itp
- doświadczenie w konserwacji w/w systemów.
- doświadczenie przy pracach związanych z budową linii światłowodowych
- doświadczenie przy naprawie urządzeń elektronicznych
Obowiązki:
- montaż instalacji budynkowych systemów teletechnicznych
- praca przy budowie linii światłowodowych
- konserwacja i serwis systemów teletechnicznych ,
- obsługa bieżących usterek konserwowanych systemów
Oferujemy:
Pracę w młodym , ambitnym zespole , przy ciekawych realizacja i dużych obiektach na terenie trójmiasta i okolic

Aktualizacja: 14.03.2024