Instruktor gimnastyki dla dzieci GYMbee (Gdańsk)

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1500 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Celem GYMbee jest stworzenie centrum rekreacyjno-sportowego innego niż wszystkie. Szukając inspiracji w zagranicznych trendach, stworzyliśmy miejsce, które pozwala promować aktywność fizyczną jako zabawę od najmłodszych lat. To miejsce, gdzie dzieci mogą w radosny sposób spożytkować swoją energię pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Najważniejszym aspektem w naszym centrum jest jednak ruch, dlatego też poszukujemy instruktora sportu dziecięcego.

Czy jesteś osobą, która chce tworzyć z nami to szczególne miejsce?

Poszukujemy energicznej osoby z poczuciem humoru, która lubi spędzać czas z dziećmi.

Główne obowiązki:
  •     Prowadzenie ogólnorozwojowych zajęć sportowych z dziećmi (3 -12 lat)
  •     Organizacja i animacja imprez urodzinowych
  •     Opracowanie programu sportowego dedykowanego najmłodszym

Wymagania:
  •     Osoba aktywna lubiąca pracę z dziećmi
  •     Podstawowe umiejętności gimnastyczne, w tym: przewrót w przód, przewrót w tył, stanie na rękach z podparciem
  •     Doświadczenie nauczyciela wychowania fizycznego / trenera fitness (mile widziane)
  •     Znajomość zasad bezpieczeństwa dotyczących zajęć sportowych z udziałem dzieci (mile widziane)
  •     Znajomość wyposażenia i technik wykorzystania przyrządów gimnastycznych (mile widziane)

Oferujemy:
  •     Grafik zajęć z gwarantowaną ilością godzin pracy przez cały semestr
  •     Możliwość pracy w weekendy i popołudniami
  •     Szkolenia: Umiętności gimnastyczne; umiejętności asekuracyjne; komunikacja z dziećmi

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej RODO) informujemy, że: Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe: 1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 221 kodeksu pracy i w zakresie: imienia i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO), 2. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), 3. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy naokreślonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), 4. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO), 5. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Adaszkiewicz

606440... Wyświetl numer
g...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Siedlce
Kartuska
SMS
Wyświetl numer