Instruktor nauki jazdy kategorii B

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Rajska 6
Instruktor nauki jazdy kategorii B Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Szkoła nauki jazdy OSK Obelix zatrudni instruktora nauki jazdy.

Wymagania:
- Uprawnienia instruktora nauki jazdy kat. B
- Licencja instruktora, również po świeżo ukończonym kursie
- Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu (również w weekendy)
- Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z kursantami
- Przyjazne usposobienie, cierpliwość i opanowanie (w granicach rozsądku :) )

Obowiązki:
- Szkolenie kursantów - część praktyczna
- Ewidencja godzin pracy

Oferujemy:
- Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
- Wsparcie doświadczonych instruktorów przy rozpoczynaniu pracy i podnoszeniu kwalifikacji
- Stałą pracę na pełen etat w najszybciej rozwijającym się OSK w Gdańsku
- Pracę na samochodzie OSK

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Aktualizacja: 19.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

O.S.K. OBELIX

503138... Wyświetl numer
b...@oskob... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Rajska 6
SMS
Wyświetl numer