Instruktor-wychowawca oraz instruktor-animator zabaw

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

DOŁĄCZ DO NASZEJ EKIPY!
Szukamy energicznych, pozytywnych i kontaktowych osób, które dołączą do naszej ekipy!
Rusza rekrutacja na stanowisko: instruktor-wychowawca oraz
instruktor-animator zabaw.

Opis stanowiska pracy:
- organizowanie zabaw i opieka nad dziećmi
- prowadzenie półkolonii letnich i zimowych
- prowadzenie zajęć dla grup szkolnych (zajęcia typu wf)
- prowadzenie wspinaczkowych imprez urodzinowych
- przygotowanie strefy urodzinkowej i sprzątanie po zakończeniu zabawy
- pilnowanie porządku i bezpieczeństwa dzieci w czasie zabawy na ścianie

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dziećmi
- duże pokłady cierpliwości
- pomysłowość
- uczciwość, komunikatywność, wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność (również w weekendy)
- dobra organizacja pracy i samodzielność
- umiejętność wspinania (wystarczy chęć nauczenia się)
- posiadanie kursów instruktorskich i/lub kursu wychowawcy będzie dodatkowych atutem

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym (lub niepełnym) wymiarze godzin
- elastyczność w tworzeniu grafiku pracy
- miłą atmosferę
- możliwości rozwoju
- dużo wspinania i dużo dobrej kawy

Na CV czekamy pod mailem [ukryte]
W temacie prosimy wpisać - Rekrutacja Murall Gdańsk instruktor-wychowawca lub
instruktor-animator zabaw

Aktualizacja: 07.05.2023