Instruktor/Wokalista

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Klub Marynarki Wojennej
ul. Zawiszy Czarnego 1 81-301 Gdynia
poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:
INSTRUKTOR
(animatora kultury-wokalista)
Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy (40 godzin tygodniowo)

Główne obowiązki:
  • Występy wokalne w ramach Zespołu Wokalnego Klubu Marynarki Wojennej;
  • Udział w przedsięwzięciach kulturalno-artystycznych na terenie kraju oraz poza granicami Polski;
  • Obsługa konferansjerska podczas przedsięwzięć kulturalnych oraz okolicznościowych;
  • Udział w działalności oświatowej, kulturalnej oraz rekreacyjnej Klubu Marynarki Wojennej.
Warunki pracy:
Praca w równoważnym systemie czasu pracy, wyjazdy służbowe, kontakt z publicznością, młodzieżą oraz dziećmi.

Niezbędne wykształcenie i praktyka zawodowa:
  • minimum wykształcenie średnie oraz roczny staż pracy w zakresie wokalnym
LUB
  • wykształcenie wyższe
Wymagania konieczne:
  • umiejętności wokalne;
  • umiejętność gry na instrumentach;
  • umiejętność tworzenia akompaniamentu;
  • umiejętność sprawnego czytania nut;
  • predyspozycje osobowościowe - umiejętność: pracy w grupie, w sytuacji stresowej, wzmacniania motywacji własnej oraz innych, publicznego przemawiania;
  • komunikatywność, kreatywność, obowiązkowość, miłe usposobienie, wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność.
Dodatkowe atuty:
  • tonacja głosu: tenor/baryton/bas
  • udokumentowane kursy/szkolenia w zakresie wokalnym;
  • udokumentowane kursy/szkolenia w zakresie pedagogicznym,
  • umiejętność gry na instrumencie muzycznym.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • życiorys zawodowy;
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Aplikacje należy przesłać do dnia 19.05.2024 r. na adres mailowy z dopiskiem: „INSTRUKTOR – oferta pracy”
Informacje o firmie
Klub Marynarki Wojennej jest główną instytucją kultury i oświaty Marynarki Wojennej. Realizuje zadania instruktorsko-metodyczne na rzecz wszystkich jednostek Marynarki Wojennej. Pracuje na rzecz upowszechniania dorobku i tradycji morskiego rodzaju sił zbrojnych, organizuje działalność środowiskową, artystyczną i turystyczno-krajoznawczą oraz rekreacyjną. Organizując przedsięwzięcia dla środowiska wojskowego oraz mieszkańców regionu, placówka umacnia więzi wojska ze społeczeństwem. Klub Marynarki Wojennej współpracuje z samorządem lokalnym, organizacjami pozarządowymi, a także z cywilnymi instytucjami kulturalnymi regionu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Adrianna Wolińska-Wolak

k...@ron.m... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście