Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier budownictwa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Altrabud poszukuje kandydata na stanowisko inżyniera budownictwa.

To co oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon),
- możliwość zwrotu kosztów dojazdu,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy (UoP/B2B),
- udział w ciekawych i ambitnych projektach inwestycyjnych,
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

Zakres obowiązków:
- Bieżąca koordynacja prac w zakresie robót żelbetowych i ogólnobudowlanych
- Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego,
- Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych,
- Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
- Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi,
- Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych,
- Wykonywanie obmiarów robót,
- Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót,
- Koordynacja procesu usuwania usterek i zgłoszeń
- Stała współpraca z kierownikiem budowy oraz kierownikami robót

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe budowlane bądź w trakcie studiów zaocznych
- Znajomość MS Office, Auto Cad
- Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Dyspozycyjność

Oczekujemy uczciwości i rzetelności oraz umiejętności pracy i współpracy w zespole. W firmie kierujemy się zasadą współpracy i wzajemnej pomocy.

Zachęcam do kontaktu tylko osoby poważnie zainteresowane:
tel: [ukryte]
e-mail: [ukryte]

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).