Inżynier Budowy Branży Kubaturowej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • bezpośredni nadzór i koordynacja nad prowadzonymi robotami budowlanymi w zakresie budowy obiektów kubaturowych
  • koordynowanie pracy brygad własnych oraz firm podwykonawczych
  • bieżąca kontrola realizowanych prac pod kątem dokumentacji projektowej
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego budowy oraz podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • raportowanie z postępu prac
  • bieżąca analiza i planowanie zapotrzebowania na materiały
  • sporządzanie przedmiarów/obmiarów/kosztorysów
  • współpraca przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej i innych opracowań
Wymagania:
  • wiedza z branży kubaturowej
  • znajomość programu AutoCAD
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • doświadczenie min. 2 lata
  • wykształcenie kierunkowe wyższe
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przejrzyste oraz stabilne warunki zatrudnienia (etat lub b2b)
Informacje o firmie
Nasz klient to to Generalny Wykonawca działający na terenie województwa pomorskiego. Posiada doświadczenie w różnorodnych projektach budowlanych i inwestycyjnych, które zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów. Realizowali profesjonalne projekty związane z budową dróg, hal, budownictwem kubaturowym i deweloperskim.

Aktualizacja: 24.04.2024