Inżynier Budowy ds. Kontraktowania

Deweloper: Murapol
Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: IBK/03/2024

  • Praca w Dziale Realizacji Inwestycji Grupy Murapol.
  • Umowa o pracę na pełny etat w spółce Murapol Venture Partner S.A., będącej generalnym wykonawcą Murapolu;
  • Stanowisko związane z ofertowaniem i kontraktowaniem podwykonawców na inwestycjach Grupy.
Nasze wymagania
  • Mile widziane wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany;
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów.
Zakres obowiązków
  • Ofertowanie poszczególnych prac budowlanych oraz analiza złożonych ofert;
  • Poszukiwanie potencjalnych wykonawców;
  • Negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami;
  • Współpraca z kierownikiem kontraktu;
  • Procedowanie umów z wykonawcami w systemie.
Oferujemy
  • Premia za wyniki;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Program emerytalny;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych- MultiSport;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Spotkania integracyjne;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Niespodzianki świąteczne.
Informacje o firmie
Budujemy najlepsze miejsca na świecie
Jesteśmy jednym z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Od początku działalności do 31 grudnia 2023r. zrealizowaliśmy 83 wieloetapowe inwestycje mieszkaniowe, w których powstały 424 budynki z ponad 28,5 tys. lokalami mieszkalnymi. Nasza mapa inwestycji obejmuje 19 lokalizacji, zarówno w największych aglomeracjach, takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź czy Trójmiasto, jak i mniejszych miastach o dużym potencjale do prowadzenia działalności deweloperskiej, jak Bydgoszcz, Toruń czy Wieliczka. Oferujemy mieszkania w cieszącym się największym zainteresowaniem segmencie popularnym oraz popularnym premium z dodatkowymi udogodnieniami jak pakiet antysmogowy i smart home.

Obowiązek informacyjny przy przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jedna ze spółek z grupy kapitałowej Murapol dalej jako: Spółka, która prowadzi rekrutację na stanowisko, na które Pan/Pani aplikował/-a, wskazana w ogłoszeniu o pracę. Powołany został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pisząc na adres Administratora: ul. Dworkowa 4, 43-300 Bielsko Biała lub na adres e-mail iod@murapol.pl. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami, w tym w celu prowadzonej aktualnie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie: (i) niezbędność do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy (ii) udzielona zgoda (iii) niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (iv) niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Pana/Pani pisma i wnioski. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Okres przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane to: (i) 2 lata jeśli zostanie udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje (ii) do 50 lat jeśli doszło do zawarcia stosownej umowy (np. umowa o pracę), (iii) 12 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji jeśli nie doszło do zawarcia stosownej umowy i nie została udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje. Posiada również Pani/Pan prawo do: (i) cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, (ii) żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani sprostowania danych, (iii) żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia, (iv) usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania; (v) wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Pana/Pani danych osobowych (vi) przeniesienia Pana/Pani danych osobowych. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe. Pani/Pana dane mogą być przekazywane procesorom w związku ze zleconymi przez Administratora działaniami realizowanymi w imieniu Administratora.

Aktualizacja: 18.04.2024