Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

SOLUTIO Sp. z o.o. - przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej realizacji stanów surowych inwestycji budowlanych poszukuje pracowników na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Obowiązki:
  • bezpośredni nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych prac oraz nad dokumentacją projektową i wykonawczą,
  • koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie,
  • analiza i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących realizacji projektu;
  • współpraca z podwykonawcami, projektantami, itd.,
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbiorach,
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP/PPOŻ na terenie budowy,
  • współpraca z dostawcami materiałów budowlanych,
  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • współpraca z kierownikiem budowy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Budownictwo) - akceptujemy również studentów 3, 4 lub 5 roku studiów,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • stabilną pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • pracę stacjonarną na terenie Trójmiasta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Solutio
Adres
Gdańsk
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61137167
  • Data wyróżnienia: 11 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 15 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 1 546
  • Wyświetleń na liście: 174 505