Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Kim jesteśmy? Ardecon to firma budowlana realizująca rozmaite projekty – od budowy domów dla klientów indywidualnych aż po osiedla deweloperskie. Jeżeli razem z nami chcesz budować kolejne projekty, to serdecznie zapraszamy.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem,
- nadzorowanie dostaw materiałów,
- współpraca z podwykonawcami i prowadzenie negocjacji,
- utrzymywanie dobrego kontaktu z Inwestorem,
- sporządzanie kosztorysów i przedmiarów,
- tworzenie dokumentacji, protokołów, raportów z postępu prac.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo,
- znajomość programów takich jak Norma Pro czy Autocad,
- umiejętność liczenia przedmiarów, tworzenia kosztorysów,
- samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy,
- uprawnienia będą dodatkowym atutem.

Nasza oferta:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej,
- udział w ciekawych projektach,
- różnorodność pracy,
- kontrakt B2B,
- wynagrodzenie dostosowane do Twoich możliwości i doświadczenia – od 6-12 tys. zł

Wyślij cv na adres – [ukryte] – w temacie maila INŻYNIER BUDOWY.

ZAPRASZAMY – PRACA OD ZARAZ

Aktualizacja: 21.05.2024