Inżynier Budowy

Deweloper: City House
Ogłoszenie podstawowe

Inżynier Budowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6850
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagane wykształcenie techniczne budowlane. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz dobra znajomość zagadnień budowlanych. Praca na budowie na terenie Gdańska przy wznoszeniu budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz biurowych. W zakresie obowiązków bieżąca kontrola i koordynacja przebiegu procesu budowlanego. Przygotowywanie: obmiarów i przedmiarów robót, zapytań ofertowych na dostawy materiałów i usług, koordynowanie dostaw materiałów i usług podwykonawców.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dużą samodzielność oraz możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia oraz uprawnień budowlanych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65541006

Zgłoś

Ariga Sp. z o.o.

583422... Wyświetl numer
c...@cityh... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Karczemki
Kminkowa 2/6
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Zadzwoń E-mail
Wróć do góry