Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;
  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;
  • nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrolę dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
  • przeprowadzanie odbiorów prac;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Aktualizacja: 27.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl