Inżynier budowy

Ogłoszenie podstawowe
GDYNIA
HUTNICZA 20a
Inżynier budowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista

Praca od zaraz

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja i nadzorowanie prac z ramienia GW
  • Sprawowanie kontroli technicznej i jakościowej
  • Dbałość o zgodność wykonywanych robót z obowiązującymi przepisami
  • Egzekwowanie jakości i terminów wykonywanych robót
  • Odbiory techniczne robót
  • Dbałość o porządek oraz przestrzeganie przepisów BHP
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej, wyłapywanie błędów
  • Uczestniczenie w nadzorowaniu nad sporządzeniem dokumentacji powykonawczej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej – budownictwo mieszkaniowe
  • Praktyczna znajomość programów: AutoCad, Pakiet MsOffice
  • Umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych
  • Systematyczność i odpowiedzialno0ść za powierzone zadania
  • Duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • Uczciwość i lojalność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku, na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiety socjalne
  • Pracę przy ciekawych projektach, w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym odbycie praktyki zawodowej zmierzającej do uzyskania uprawnień budowlanych.
Informacje o firmie
Jesteśmy rozwijającą się firmą deweloperską należącą do Grupy ELFEKO. Zapraszamy na stronę www.elfekoinvest.pl
Początki marki Elfeko sięgają 1987 roku. Spółka rozpoczęła działalność w sektorze energetyki dystrybucyjnej, specjalizując się w budowie stacji energetycznych oraz linii średniego i wysokiego napięcia. Lata sukcesów, rozwoju oraz nabytych doświadczeń również w sektorze inwestycji mieszkalnych i usługowych, pozwoliły na utworzenie kolejnego profilu firmy – dewelopera Elfeko Invest.
W 2017 roku firma poszerzyła zakres usług o budowę komfortowych i funkcjonalnych nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Już pierwsze realizacje udowodniły, że postawienie na budowę obiektów najwyższej jakości było doskonałą decyzją. Elfeko Invest dało się poznać jako wiarygodny i kompetentny partner oraz wykonawca w realizowanych przedsięwzięciach.
Obecnie przygotowywane i realizowane są projekty inwestycyjne na terenie całego Trójmiasta oraz w pasie nadmorskim pięknego i urokliwego Morza Bałtyckiego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nadmorskich apartamentów premium, jak i inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).