Inżynier Budowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
ul. Jabłoniowa 20 lok. 312
Inżynier Budowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Twój zakres obowiązków
  • terminowa i jakościowa realizacja robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.,
  • kontrola robót podwykonawców oraz ich rozliczanie,
  • składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów budowlanych,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.
Oferujemy:
  1. Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie budowlanej
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  3. Możliwość pracy w różnorodnych projektach zarówno w Polsce, jak i za granicą
  4. Profesjonalne narzędzia oraz wsparcie w realizacji zadań

Jeśli jesteś osobą z pasją do budownictwa, poszukującą wyzwań i chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku budowlanym, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie działającą firmą w branży budowlanej. Możemy poszczycić się kilkoma prestiżowymi nagrodami oraz referencjami za ponad 1000 zrealizowanych inwestycji. W dorobku firmy znajduje się wiele zrealizowanych kontraktów z sektora zamówień publicznych, obejmujących budowę i modernizację zabytków polskiej kultury, obiektów służby zdrowia i edukacji. Zyskujemy również wiarygodność i zaufanie inwestorów specjalizując się w kompleksowej realizacji obiektów handlowo-usługowych na terenie całego kraju. Wykonujemy szeroki zakres prac specjalistycznych w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego.

Posiadamy doświadczenie i zdolności organizacyjne oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną, dlatego podejmujemy się realizacji trudnych i skomplikowanych inwestycji spełniając oczekiwania inwestorów. Mamy nadzieję, że wysoka jakość oferowanych przez nas usług pozwoli nam na dalszy dynamiczny rozwój.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane TB. Invest Tomasz Brzeziński z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 20, adres e-mail: rekrutacja@tbinvest.pl. Wysyłając swoje cv jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez w/w podmiot w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rekrutacja TB.INVEST

884884... Wyświetl numer
r...@tbinv... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer