Inżynier budowy

Ogłoszenie mini
Gdańsk Inżynier budowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (budownictwo lub pokrewne),
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Inżynier budowy, Specjalista ds. technicznych, itp.
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz zbieranie ofert od dostawców materiałów i wykonawców,
  • Analiza kalkulacji oraz wycen ilościowych poszczególnych rodzajów prac dostarczanych przez podwykonawców i głównego wykonawcę,
  • Bieżące uaktualnianie bazy danych cen kontraktowych i rynkowych wybranych rozwiązań projektowych i robót budowlanych,
  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji,
  • Dbałość o stosowanie wewnętrznych regulaminów przedsiębiorstwa, w tym zasad prawa pracy, standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony poufnych informacji, zabezpieczenia osób i mienia oraz przestrzegania zasad etyki zawodowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system benefit).

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Spravia sp. z o. o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl