Inżynier budowy wielkoskalowych elektrowni fotowoltaicznych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7500 - 10000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukam ambitnego i odpowiedzialnego inżyniera elektryka, który jest pasjonatem Odnawialnych Źródeł Energii. Firma, którą prowadzę to świeża inicjatywa, nie jesteśmy korporacją. Oczekuję od kandydata samoistnej chęci oraz energii do pracy. Będę w stanie odwdzięczyć się bardzo atrakcyjnymi zarobkami, systemem premiowym oraz porządnym samochodem służbowym. Szukam długofalowej współpracy, na co najmniej kilka lat.

Realizujemy wielkoskalowe projekty dla globalnych dużych graczy obecnych na polskim rynku. Mogę zapewnić, że będzie to bardzo ciekawa praca, pełna wielu zawodowych wyzwań. Zachęcam do kontaktu oraz przesyłania CV.

Obowiązki:
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy (lub Inspektorem Nadzoru)
  • Udział w zapewnieniu prawidłowej realizacji projektów
  • Wizyty terenowe na budowach elektrowni PV na terenie całego kraju
  • Koordynowanie komunikacji i sprawdzanie wykonawców
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu
  • Raportowanie postępu prac do Inwestora
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji budowlanej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym
  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, punktualność, dokładność)
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
Informacje o firmie
Firma Renewable Technology Experts to nowo powstała inicjatywa napędzana pasją i zaangażowaniem w dziedzinie energetyki odnawialnej. Nasz zespół jest zaangażowany w projekty związane z energią odnawialną od 2013 roku i z dumą przekazuje tę wiedzę i doświadczenie naszym klientom.

Jesteśmy cenionym dostawcą usług inżynieryjnych w branży energetyki odnawialnej, oferując pełne spektrum rozwiązań pomagających w opracowaniu i realizacji projektów związanych z energią odnawialną. Nasza wizja jest zakorzeniona w tworzeniu zrównoważonej przyszłości poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renewable Technology Experts Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.