Inżynier Chłodnictwa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9500 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Inżynier ds.  chłodnictwa/Utility Engineer

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny_na za utrzymanie ruchu systemów chłodniczych
Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie właściwego stanu infrastruktury technicznej w naszej fabryce (instalacja chłodnicza )
  • nadzorowanie gospodarki elektroenergetycznej poprzez racjonalne i oszczędne zużycie energii elektrycznej oraz czynny udział w opracowywaniu planów przyszłego rozwoju energetyki w oddziale
  • nadzorowanie prac modernizacyjnych maszyn i urządzeń przy wsparciu zewnętrznego partnera energetycznego oraz serwisantów urządzeń
  • przygotowywanie planów przeglądów i remontów dla poszczególnych instalacji energetycznych i linii produkcyjnych, będących w obszarze odpowiedzialności zespołu mediów wewnętrznych
  • zarządzanie zespołem (do 8 osób)
  • aktywny udział w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych z zakresu redukcji zużycia mediów energetycznych we współpracy z całym zespołem Utrzymania Ruchu
  • rozwój istniejącego oprogramowania IT służącego do analizowania zużycia mediów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek energetyka, chłodnictwo, )
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zespołach utrzymaniu ruchu
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej
Mile widziane:
  • znajomość instalacji amoniakalnych
Dla Ciebie
· umowa o pracę na pełen etat
        -wynagrodzenie (widełki): do 8 000 brutto + 18% dodatek zmianowy
· praca w systemie zmianowym, 12-godzinnym, 4-brygadowym
· możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
· dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka
Informacje o firmie
Dla naszego Kineta z branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem
Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko
INŻYNIER ZMIANY - Chłodnictwo
Miejsce pracy : Lębork
Nr ref (IZ/04/23)
Nasze wymagania
· wykształcenie średnie techniczne / mechaniczne
· mile widziane wykształcenie wyższe techniczne / mechaniczne
· znajomość elektryki, mechaniki, automatyki
· mile widziane uprawnienia spawalnicze, na wózki widłowe (UDT) oraz suwnice
Twoje zadania
· wykonywanie prac technicznych, mechanicznych, naprawczych związanych z utrzymaniem linii produkcyjnych
· dostarczanie informacji dotyczących stanu linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
· bieżąca obsługa mediów, instalacji i infrastruktury technicznej
· wykonywanie prac związanych z konserwacją i remontami maszyn i urządzeń
· raportowanie dotyczące stanu technicznego linii produkcyjnych
· tworzenie dokumentacji technicznej
Dla Ciebie
· dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe)

Aktualizacja: 22.04.2024