Inżynier elektryk / automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Konstrukcja / Technologie,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentacji elektrycznej szaf sterowniczych oraz rozdzielnic zasilających nn,
- projektowanie tras kablowych,
- dobór urządzeń AKPiA,
- tworzenie kalkulacji i wycen inwestycji w części elektrycznej,
- prowadzenie uzgodnień z inwestorem i inspektorem,
- koordynowanie realizacji projektów oraz udział w uruchomieniach,
- prace związane z serwisem przetwornic Danfoss (diagnostyka, dobór i wymiana podzespołów).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
- znajomość narzędzi CAD: Autocad, Bricscad (mile widziana znajomość programu See Electrical),
- dyspozycyjność pon – pt, od 7 do 15,
- prawo jazdy kat. B,
- wyjazdy głównie na terenie trójmiasta,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej,
- komunikatywność, zaangażowanie.

Mile widziane:
- doświadczenie przy uruchamianiu urządzeń AKPiA i elektryki,
- umiejętność programowania sterowników PLC, parametryzacji przetwornic częstotliowści.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
- system premiowy związany z większym zaangażowaniem.

Oczekujemy na CV na adres: [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).