Inżynier / Inżynierka Wsparcia IT

Ogłoszenie podstawowe
Sopot
Polna 16/20
Inżynier / Inżynierka Wsparcia IT Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oprogramowania, sprzętu komputerowego oraz sprzętu biurowego uczelni
  • Codzienne rozwiązywanie wszelkich problemów i udzielanie informacji użytkownikom w zakresie sprzętu biurowego, oprogramowania oraz systemów operacyjnych
  • Stały kontakt z pracownikami Uczelni odnośnie utrzymania ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego
  • Instalacja i konfiguracja aplikacji, oprogramowania, w tym drobne naprawy sprzętu komputerowego, prowadzenie rejestru napraw i konserwacji
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemu i danych
  • Czynny udział i zaangażowanie w pracach instalacyjnych, testowych, naprawczych i konserwacyjnych sieci teleinformatycznej
  • Zarządzanie sprzętem IT, ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Obsługa i zarządzanie uprawnieniami w podległych systemach informatycznych
  • Wsparcie techniczne wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez Uczelnię (w tym konferencji oraz telekonferencji)
  • Opieka nad sprzętem AV w salach dydaktycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe co najmniej średnie
  • Wiedza na temat budowy i naprawy komputera oraz instalacji oprogramowania
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz Apple
  • Znajomość rozwiązań Windows AD
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją, utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz podstawowych umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Podstawy znajomości działania sieci komputerowych
  • Swobodnie posługiwanie się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie (na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną i kontakt z anglojęzycznymi użytkownikami)
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji
  • Kreatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, a także umiejętność działania w sytuacjach stresowych, pod presją czasu
  • Pracowitość, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy (8:00-20:00)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z wynagrodzeniem w wysokości mieszczącej się w przedziale 5 000 - 8 800 zł brutto
  • Atrakcyjny pakiet benefitów:
    • Zniżka na studia magisterskie i podyplomowe dla osób pracujących i ich najbliższych, która rośnie wraz ze stażem pracy
    • Zniżka na pozostałą ofertę edukacyjną oferowaną przez Uniwersytet SWPS
    • 30% zniżki na kursy językowe w szkole językowej Uniwersytetu SWPS
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w programie Erasmus+
    • Wsparcie psychologiczne w Klinice Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS
    • Karta sportowa Multisport Plus
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover lub Lux Med
    • Dostęp do kafeterii benefitów jednorazowych
    • Dofinansowanie do okularów
    • Ubezpieczenie na życie w TU PZU

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Uniwersytet SWPS jest niepubliczną uczelnią akademicką prowadzącą działalność naukową oraz dydaktyczną w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Należymy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a wyniki naszych badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego.
To wspólnota łącząca różnorodne doświadczenia i przekonania. Tworzymy otwarte, wielokulturowe środowisko, które pozwala wszystkim osobom zatrudnionym realizować cele i w pełni rozwijać ich potencjał.
Nasze zaangażowanie w rozwój nauki i dążenie do najwyższej jakości badań to fundament, na którym budujemy nasze sukcesy, czego potwierdzeniem jest wyróżnienie kategorią A+ jako jeden z najlepszych ośrodków w kraju prowadzący badania w obszarze psychologii oraz nauk o polityce i administracji.
Uniwersytet SWPS jako uczelnia niepubliczna istnieje po to, by poprzez edukację, naukę, sztukę i działalność publiczną służyć człowiekowi, społeczeństwu i środowisku. Tę misję wypełniamy jako silna instytucja, oparta na wspólnocie osób pracujących, uczących się i absolwenckich.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Uniwersytet SWPS

Lokalizacja

Adres
Sopot
Polna 16/20