Inżynier Jakości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / audyt,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Przez 29 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu
  • Kontrola elementów, materiałów, konstrukcji
  • Kontrola jakości bieżącej produkcji
  • Zlecanie wykonania badań nieniszczących i nadzór nad ich realizacją
  • Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu
  • Nadzór nad komponentem, wyrobem niezgodnym
  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy
  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości bądź zbliżonym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki i/lub spawalnictwa
  • Uprawnienia VT / IWI

Oferujemy:
  • Interesującą i wymagającą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Szkolenia, możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, studiów i nauki języka obcego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63484285
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 663
  • Wyświetleń na liście: 4 730