Inżynier - Operator maszyn produkcyjnych - suplementy diety

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Morena
Marusarzówny
Inżynier - Operator maszyn produkcyjnych - suplementy diety Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Prężnie rozwijająca się polska firma Proton Labs sp. z o.o. zajmująca się produkcją i sprzedażą własnych suplementów diety poszukuje pracownika na stanowisko:
  • operator / serwisant maszyn produkcyjnych w branży suplementów diety, żywności oraz kosmetyków.

Główne zadania:
  • Obsługa automatycznych maszyn produkcyjnych w procesie wytwarzania suplementów diety.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie niestandardowych awarii maszyn.
  • Utrzymanie maszyn w należytym stanie technicznym poprzez regularne przeglądy i konserwację.
  • Współpracę z zespołem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i działania maszyn produkcyjnych.
  • Kształcenie się w zakresie mechaniki/ mechatroniki/ automatyki i robotyki/ inżynierii produkcji oraz kierunki pokrewne (aktualny status studenta będzie dodatkowym atutem)
  • Sprawność manualna
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość jej wyrobienia
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii technicznych.
  • Sumienność, samodzielność, wysoki poziom uważności
W zamian za to my oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Długoterminową współpracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (lub inne w przedziale 6-18)
  • Szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Praca w miłej atmosferze w młodym sympatycznym zespole:)
Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV drogą mailową. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Operator Maszyn Produkcyjnych"

    Aktualizacja: 04.06.2024