Inżynier procesów chemicznych

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Inżynier procesów chemicznych Umowa o pracę
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego zespołu poszukujemy inżyniera procesów chemicznych, którego zadaniem będzie ekstrakcja, oczyszczanie i kontrola jakości surowca kosmetycznego pochodzenia naturalnego w skali półprzemysłowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również uczestniczyć w działaniach z zakresu badań i rozwoju.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie surowców zgodnie z wewnętrznymi protokołami
- Przeprowadzanie prób laboratoryjnych
- Prowadzenie procesów chemicznych na instalacji badawczej i wdrażanie usprawnień
- Czyszczenie, konserwacja oraz obsługa instalacji
- Raportowanie przebiegu procesu
- Nadzór nad jakością produkcji
- Rozwiązywanie wyzwań produkcyjnych oraz optymalizacji procesów
- Zarządzanie surowcami, analiza zużycia i inwentaryzacje

Nasze wymagania:
- Wykształcenie min. średnie (chemiczne lub pokrewne), preferowane wykształcenie wyższe chemiczne (Inżynieria chemiczna i procesowa)
- Doświadczenia w środowisku produkcyjnym w sektorze chemicznym lub pokrewnym
- Bezwzględna dbałość o przestrzeganie zasad BHP
- Umiejętność pracy w zespole
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Umiejętność krytycznego myślenia i analizowania zdarzeń
- Znajomość branżowego języka angielskiego, pozwalająca na tworzenie raportów w tym języku

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.
Poziom wynagrodzenia ustalany jest indywidualnie na podstawie doświadczenia kandydata.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: i...@uvera.eu Wyświetl e-mail

Informacje o firmie
UVera jest fuzją kreatywności oraz interdysyplinarnego podejścia do ochrony skóry przed promieniowaniem słonecznym UVA-UVB-UVC. Naszą misją jest dostarczenie społeczeństwu naturalnej i bezpiecznej substancji kosmetycznej chroniącej przed promieniowaniem słonecznym, która jednocześnie zmniejsza negatywny wpływ na środowisko.
Zespół UVera obecnie zajmuje się przeskalowaniem metody hodowli bakterii i pozyskiwania z nich naturalnej substancji, która posiada właściwości ochronne przed promieniowaniem UVA-UVB oraz UVC.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uvera SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Karolina Szubert

k...@uvera.eu Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot