Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier procesu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Produkcja,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Firma Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkowane są lody ALGIDA. Na polskim rynku działamy od ponad 30 lat uszczęśliwiając konsumentów naszymi pysznymi lodami.
Ze względu na dynamiczny rozwój fabryki poszukujemy Inżyniera procesu.

Twoje zadania:
- Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/na za monitorowanie prawidłowości realizacji procesu na liniach produkcyjnych oraz usprawnianie i optymizacja procesów produkcyjnych.
- Analiza i optymizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.
- Utrzymanie i doskonalenie standardów jakości na każdym etapie produkcji.
- Współpraca z Działem Produkcji, Utrzymania Ruchu w zakresie monitorowania i poprawy wydajności maszyn.
- Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesowej.

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość metod optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie w rozwiazywaniu problemów na automatycznych liniach produkcyjnych
  • Umiejętność pracy z narzędziami do analizy danych i raportowania
  • Zdolności analityczne oraz doskonale umiejętności komunikacyjne
  • Energia i własna inicjatywa w działaniu oraz otwartość na uczenie się
Zapewniamy:
  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • system pracy PN-PT oraz elastyczny godziny pracy
  • dedykowany rozwój i dostęp do szkoleń i warsztatów
  • bezpośredni udział w realizacji projektów związanych z rozwojem fabryki
PAKIET Benefitów z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.:
  • darmową, prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dostęp do kafeterii My Benefit z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz skorzystać (np. karta Multisport, bilety do kina, bony do sklepów i wiele więcej)
  • świadczenia urlopowe i świąteczne z ZFŚS
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i dzieci
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy
  • benefity świąteczne
  • dodatek relokacyjny
  • parking dla pracowników (samochodowy i rowerowy)
  • najlepsze na świecie LODY
Informacje o firmie
Fabryka Unilever w Baninie ok.Gdańska powstała ponad 30 lat temu z pasji do lodów, którą chcemy kontynuować przy pomocy najnowszych technologii oraz zaangażowania pracowników.
Algida w Baninie jest jedną z największych fabryk lodów premium: Magnum, Carte D’or i Twister. Jesteśmy dumni ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości pośród konkurencji na rynku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!
Chcesz poznać więcej informacji na temat naszej fabryki? Zajrzyj na naszą stronę www.unileverbanino.pl

Aktualizacja: 21.08.2024