Inżynier robót sanitarnych

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 10 miesięcy temu

Firma HYDROB zatrudni inżyniera robót sanitarnych. Możliwe również odbycia praktyki i uzyskanie uprawnień budowlanych. Mile widziana praktyka w firmie związanej z realizacją robót sanitarnych oraz prawo jazdy kat. B. Kandydat powinien też cechować się: analitycznym myśleniem, komunikatywnością, uczciwością, rzetelnością, obowiązkowością, samodzielnością i skrupulatnością w działaniu.
Informacje o firmie
Firma HYDROB działa na rynku od 2012r. Firma oferuje dobre warunki finansowe Specjalizuje się w montażu sieci wod.-kan. wewnętrznych i realizuje roboty sanitarne w Trójmieście na prestiżowych inwestycjach jako podwykonawca wiodących Generalnych Wykonawców Posiada stałych kontrahentów - inwestorów i dostawców. Posiada znaczny potencjał wykonawczy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62299269
  • Data wyróżnienia: 28 października 2019
  • Data wprowadzenia: 20 lutego 2019
  • Aktualizacja: 11 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 024
  • Wyświetleń na liście: 57 892