Inżynier Serwisu Napędy - Mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Mechanika,
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy Bota Technik - firmą specjalizującą się w obszarze inżynierii morskiej. Aktualnie poszukujemy Inżyniera Serwisu Napędy - Mechanika. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku branży morskiej, posiadasz niezbędne doświadczenie i lubisz podróżować - prześlij nam swoją aplikację!

Główne zadania:
  • Przeprowadzanie przeglądów, weryfikacji stanu technicznego i naprawy urządzeń napędowych na jednostkach pływających, w tym sterów strumieniowych, przekładni, systemu CPP i innych
  • Wykonywanie remontów sterów strumieniowych, zgodnie z instrukcją producenta
  • Montaż i demontaż linii układu napędowego, wymiany uszczelnień, łożysk i innych
  • Osiowanie układów napędowych
  • Koordynacja pracy zespołu serwisantów w warunkach stoczniowych
  • Sporządzanie raportów serwisowych zawierających szczegółowy opis przeprowadzonych prac
Wymagania:
  • Doświadczenie stoczniowe/serwisowe związane z naprawą urządzeń napędowych, w tym sterów strumieniowych, śrub nastawnych, przekładni i innych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane wykształcenie techniczne: mechanika, budowa maszyn lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie projektów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości usług
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Pracę przy ciekawych projektach prowadzonych we współpracy z międzynarodowymi firmami z branży napędów morskich
  • Rozwijającą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym, doświadczonym zespole
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i karty MultiSport
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Kawę, herbatę i butelkowaną wodę
  • Paczki świąteczne, spotkania oraz wyjazdy integracyjne
Miejsce pracy:
  • Nowoczesny i wygodny budynek z halą serwisową oraz pełnym zapleczem socjalnym w Gdańsku-Osowej
  • Stocznie i porty w kraju
  • Serwis międzynarodowy

Aktualizacja: 04.08.2023