Inżynier Sprzedaży

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

§ Jesteś ambitny/a?
§ Lubisz wyzwania?
§ W kontaktach z klientem czujesz się jak ryba w wodzie?

W związku z prężnym rozwojem firmy szukamy inżyniera sprzedaży, który swoją sumiennością i umiejętnościami sprzedażowymi zatrzęsie Działem Handlowym!

Obowiązki
  • Bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń, infrastruktury i instalacji
  • Sporządzanie dokumentów handlowych, oferty, zamówienia
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą
  • Wizyty handlowe u Klientów (Polska północna)
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze działania
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie wyników swojej działalności
  • Udział w targach i imprezach branżowych
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w obrębie podległego terenu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność budowania relacji, sumienność i konsekwencja w osiąganiu celów
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę z okresem próbnym
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjemne warunki pracy, klimatyzowane biuro z dobrym zapleczem socjalnym oraz parkingiem
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
Informacje o firmie
Menegon Sp. z o.o. dostarcza produkty oraz rozwiązania w dziedzinie wentylacji i filtrowentylacji przemysłowej. Nasze wdrożenia charakteryzuje skuteczność techniczna, która przekłada się na efekt ekonomiczny. Produkty Menegona dostępne są w ponad 30 krajach na świecie. Główna grupa naszych produktów powstała z myślą o likwidacji zanieczyszczeń powietrza w procesach spawalniczych, a także cięcia i obróbki suchej metali. Urządzenia nasze znajdują swoje zastosowanie w wielu innych procesach, w których problemem są lotne zanieczyszczenia powietrza.
Oferowane produkty:
  • samonośne ramiona odciągowe
  • filtry mobilne
  • wentylatory wyciągowe
  • modułowy system filtracyjny FPM
  • stoły spawalnicze
  • szczelinowy odciąg kanałowy