Inżynier wsparcia technicznego

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Inżynier wsparcia technicznego Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Programowanie,
Testowanie,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków
  • obsługa zgłoszeń serwisowych zgłoszonych przez użytkowników systemów Elvys,
  • diagnostyka oraz rozwiązywanie zgłoszonych problemów,
  • wsparcie przy realizacji projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji serwisowych z zakresu produktów Elvys,
  • testy wdrożonych rozwiązań,
  • wsparcie przy opracowywaniu interfejsu użytkownika konsoli dyspozytorskiej oraz innych produktów Elvys,
  • wsparcie pracy projektantów i programistów podczas rozwoju produktów i aplikacji.

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z informatyką/telekomunikacją
  • doświadczenie z obszaru IT
  • łatwość pracy z urządzeniami teleinformatycznymi
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstaw funkcjonowania sieci IP
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office i Google Drive Service
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

To oferujemy
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • długoterminową współpracę
  • możliwość rozwoju osobistego
Informacje o firmie
  • Elvys Polska sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych systemów dyspozytorskich, które dostarczamy i przygotowujemy na zamówienie min. straży pożarnej, policji, pogotowia, służb morskich oraz innych instytucji wykorzystujących łączność radiową i telefoniczną.
  • Prosimy o wysyłanie CV do 30.06.2024

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELVYS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@elvys.pl

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Marta Grygiel

r...@elvys.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk